Doplňky k profesním oděvům

Profesní oděvy představují širokou paletu sortimentu, které se rozdělují na pracovní oděvy pro stavební dělníky, pro zemědělské odvětví, pro svářeče, ohnivzdorné oděvy pro hasiče a záchranáře, pracovní oděvy pro gastronomii, zdravotnictví, voděodolné oděvy.

Samozřejmě samotné oděvy nestačí, kompletní pracovní oděvy musí být doplněny také vhodnou obuví a dalšími doplňky, jako jsou speciální rukavice (kožené, latexové, nitrilové, neoprenové a jiné), dále pak přilby, štíty, kukly, sluchátka, masky a pomůcky pro výškové práce. Je toho skutečně mnoho a cílem je zajistit maximální bezpečnost, pohodlí a usnadnit tak výkon dané práce.

Soukromé společnosti si nechávají na pracovní oblečení pro své zaměstnance obvykle vytisknout logo firmy. Zaměstnanci „označení“ logem firmy působí důvěryhodněji a profesionálněji. To znamená, že pracovní oděvy nejsou pouze funkční, ale také doplňují image společnosti.

Mnohé firmy preferují výrobu profesních oděvů na zakázku od specializovaných dodavatelů. Oděvy jsou šity na „míru“ pro jejich potřeby zaměřené k účelu, profesi, ale také k reprezentaci.

Mezi profesní oděvy lze taktéž zařadit například sportovní dresy, jednotné reprezentační oblečení sportovců, školní uniformy a další oděvy a uniformy.

profesní unifoma