Oděvy pro zdravotní sestry

Nemocnice jsou svým zaměřením někdy i riziková pracoviště zvláště, kdy se jedná o každou vteřinku, která je důležitá pro poskytnutí první pomoci a záchraně lidského života.

Dlouhodobý vývoj a testy speciálního pracovního oblečení pro zdravotní sestry je zaměřen především na praktičnost střihu, který umožňuje rychlé pohyby bez deformace oděvu a to s ohledem jak na postavu sester, tak pracovní prostředí a požadavku hygienického prostředí

Pracovní oděvy musí splňovat mnohá kritéria, ale nejdůležitější z nich je pohodlí a funkčnost. Zdravotní sestra se při výkonu své práce pohybuje v nejrůznějším prostředí s neuvěřitelně širokým rozpětím pohybů celého těla. Z tohoto důvodu musí pracovní oděv jednak přiléhat, ale na druhé straně musí též umožňovat volný pohyb.

Někdo má tu výhodu, že může nosit standardní konfekční velikosti, na druhé straně je mnoho pracovnic, kterým konfekční velikosti nevyhovují a pracovní oblečení škrtí a neumožňuje pohodlný pohyb. V těchto případech vycházíme našim zákaznicím vstříc jak možností úpravy konfekčního oblečení, nebo přímo ušití pracovního oblečení na míru. Každého zájemce si přesně změříme, společně vybereme vhodný střih, barevné lemování či výšivku (nášivku). 

Společnost FOMI PRO je cíleně zákaznicky zaměřená, proto u nás najdete nejen široký sortimentní výběr, ale i příjemné vystupování našich zaměstnanců, ochotu a odbornou radu.

Těšíme se na Vás!

 FOMI PRO - nabdka podzim-zima 2014