Profesní oděvy

Profesní oděv se stal významnou součástí pracovních podmínek v mnoha oborech lidské činnosti. V pracovním procesu lidé tráví hodně času, pro dokonalý výkon neslouží pouze nadání, píle a houževnatost, ale také vhodné oblečení, ideálně profesní oděv. Z tohoto důvodu musí profesní oděvy splňovat náročná zdravotní a funkční kritéria, pohodlnost, snadnou údržbu, stálobarevnost a nesrážlivost. Podstatným kritériem je i líbivost, design a módnost.

Profesní oděvy z naší výroby jsou podrobovány kvalitě zpracování, uvádíme na trh rafinované střihy, inovativní design a hledíme na kvalitu materiálu. Použité materiály splňují nejnáročnější hygienická kritéria, zajišťují snadnou údržbu, barevnou stálost a prodyšnost.

Sledujeme za vás a pro vás nejnovější trendy pracovního oblečení a s tím spojeného zdravého životního stylu. Navštěvujeme oborové veletrhy v České republice a zahraničí.

Výjimečností FOMI PRO je šití oděvů dle přání klienta v pestrých moderních barevných kombinacích a lemování včetně výšivky či potisku. Nabízíme i možnost úpravy střihového řešení. Profesní oděvy nabízíme v široké škále použití i cenových relací, oděvy šijeme dle přání klienta a nebráníme se nejrůznějším kombinacím a úpravám.

Sortimentní specializací FOMI PRO s.r.o. je trendové profesní oblečení pro:

Profesní oděvy pro zdravotnictví

profesní oděvy pro zdravotníky Dámské i pánské svrchní pracovní pláště, saka, haleny, tuniky, trika, kalhoty a obuv. Personál zdravotnických zařízení se bude v široké škále střihových řešení, materiálů a barevných odstínů cítit výjimečně příjemně. Profesní oděvy se vyznačují trendovými a promyšlenými střihy a praktickými detaily.

Profesní oděvy pro kadeřnictví

profesní oděvy pro kadeřnictví Kolekce praktických zástěr, zástěr s laclem, pláštěnek, sukní a triček pro kadeřnické salony ve všech barvách a střihových řešení. Lze si vybrat z různých typů zapínaní a kapes. Zástěry mají úpravu s ochrannými technologiemi látek pro čistotu, nelepivost a snadnou údržbu. 

Profesní oděvy pro kosmetická studia

profesní oděvy pro kosmetická studia Promyšlené střihy, reprezentativní a zároveň komfortní oblečení jsou kritéria profesního oblečení pro pracovníky kosmetických salónů. Výběr z elegatní linie profesních halen, tunik, šatů, sukní, kalhot a obuvi v  barevných kombinacích, lemování a zapínání. Použité materiály zajišťují pohodlí při dlouhodobé práci.

Profesní oděvy pro wellness centra

profesní oděvy pro wellness centra Sortiment wellness, fitness a volnočasové oblečení se vyznačuje vysokou prodyšností a stálobarevností. Snadná údržba triček, fleecových mikin, úpletových kalhot, županů a ručníků z trendy materiálů je zárukou používání s ohledem ke zdravému životnímu stylu, rovnováhou duše a těla.