Tričko jako pracovní oděv

Některé pracovní pozice vyžadují pracovní oděv, který by se měl vyznačovat zejména kvalitou a odolností. Neodmyslitelnou součástí jsou také trička, která slouží jako pracovní oděv. Trička jsou významnou součástí pracovního oděvu, bez kterého se málokteří zaměstnanci obejdou. Zejména pak ti, kteří pracují fyzicky, nebo jsou ve styku se zákazníky.

Tato trička se zpravidla odlišují logem společnosti, všichni zaměstnanci mají stejné designové provedení, aby se tak odlišili od ostatních.

Mezi nejoblíbenější materiál patří bavlna či směsové materiály, které jsou speciálně upraveny proti žmolkování.

Každý zaměstnanec by měl mít triko ušité na míru, aby mu dobře sedělo a mohl případně v terénu dobře reprezentovat. Konečný design je ovlivněný typem pracovní pozice.V současné době jsou k dostání i trika konfekční, které splňují nároky jak na pracovní prostředí, tak na prezentaci.

Trička si v našem showroomu vyberete z celé palety střihů, barev a materiálů a od významných výrobců speciálně zaměřených na pracovní oděvy. Trička jsou oblíbené zejména pracovníky kosmetických studií a zdravotníky.

Jiná trička se hodí pro dělníky, a jiná pro zaměstnance restaurace. Pro venkovní práce mohou být trička také vybaveny odrazkami, které svítí ve tmě. Výrobce se zaměřuje zejména na kvalitu, odolnost a pohodlí.

Pracovní trička obvykle mají zesílená ramena, boční švy a lemovky ve výstřihu.

pracovní trička