Úpravy oděvů na míru

Sehnat vhodné oblečení, které vám bude dokonale padnout, může být někdy hodně těžký úkol. Zdaleka ne každý člověk má konfekční velikost a v běžném obchodě si nemůže vybrat to pravé. V takovém případě rozhodně nedělejte kompromisy a raději se obraťte na nás, rádi vám buďto provedeme úpravu již zakoupených oděvů na míru nebo vám ušijeme oblečení přesně pro vás.

Poradíme vám, změříme vás a poté ve vlastní šicí dílně prostřednictvím našich šikovných šiček vám zhotovíme oblečení podle vašich představ v moderních střizích a trendech, třeba i s výšívkami.

Šití na míru je v současné době stále více žádané, a to nejen u lidí, kteří nemají konfekční velikost, ale také u těch, kteří rádi nosí originální kousky, které jim dobře sedí. Nepochybně největší předností je skutečnost, že si můžete sami zvolit látku, střih, barvu a vše, co vás napadne.

Vy sami se tak stáváte částečně autory svého oblečení. Místo hodin strávených chozením po obchodech, tak můžete pohodlně strávit jen pár minut tím, že si nadiktujete své požadavky.

Úpravy oděvů na míru využívají také společnosti ve kterých zaměstnanci používají výhradně pracovní oblečení, neboť v pracovním oděvu zaměstnanci tráví celou pracovní dobu. Je tedy třeba přistupovat k nim zcela individuálně a dopřát zaměstnanců pohodlné, moderní a trendové oblečení s požadavky na stálobarevnost, udržitelnou čistotu, prodyšnost a údržbu.

Oblečení pro kosmetičky Kosmetického centra GERnétic Oblečení pro kosmetičky Kosmetického centra GERnétic